Jūs izmantojat novecojušu pārlukprogrammu un daļa funkcionalitātes varētu nestrādāt. Mēs Jums iesakām atjaunot savu pārlukprogrammu!

Ceļojumi uz Austriju

Aizbrauc uz Austriju. Vienai dienai, ko pavadīsi, slīdot pa vai gar Alpu kalniem, seko romantiska pastaiga pa majestātisko galvaspilsētu Vīni. Te aizvien jūtama Hābsburgu dinastijas dzimtas ietekme valsts tēlotājmākslā, mūzikā un arhitektūrā. Tādu slavenu komponistu kā Mocarta, Štrausa un Šūberta radītās skaņas atbalsojas bagātīgi apzeltītās un krāšņās koncertzālēs. Noteikti ir vērts izbaudīt prominento un grandiozo Zalcburgas festivālu, kas notiek pilsētas ielās un ik gadu pulcē ievērojamu skaitu mūzikas un kultūras cienītāju.

Arī paši pārbraucieni pa Austrijas ceļiem apburs ikvienu. Līkumojot pa dziļām ielejām, kalnu serpentīnu ceļiem un braucot gar ledājiem un puķu raibām pļavām, tu nespēsi nolikt nost fotoaparātu! Šīs liriskās ainavas noteikti dos sparu, lai autu kājās pārgājienu zābakus un dotos dabā. Pēc aktīvas atpūtas izsalkumu varēsi remdēt gan tradicionālās virtuves ēstuvēs, izbaudot sātīgo šniceli, gan doties uz lauksaimnieku tirgiem. Smalkāku kulināro baudījumu varēsi meklēt delikatešu veikalos vai ar “Michelin” zvaigznēm apbalvotos restorānos. 

Zemo cenu kalendārs

* Zemākā cena 6-14 nakšu ceļojumam divām personām. Šī cena ir informatīva, aktuālā cena var atšķirties.

Viļņa
Janvāris
1 344 €