Jūs izmantojat novecojušu pārlukprogrammu un daļa funkcionalitātes varētu nestrādāt. Mēs Jums iesakām atjaunot savu pārlukprogrammu!

GoTrip

GoTrip - pirmā izvēle visiem Jūsu ceļojuma plāniem

Esam strauji augošs tūrisma pakalpojumu uzņēmums no Latvijas, kurā savus spēkus ir apvienojuši tūrisma, IT un e-komercijas nozares profesionāļi, radot platformu, kura ne tikai atvieglo atpūtas ceļojumu meklēšanu un iegādi internetā, bet arī palīdz ietaupīt mūsdienu cilvēkam svarīgus resursus - laiku un naudu.

Mūsu mājaslapā ir pieejams plašs klāsts ar izdevīgiem ceļojumu piedāvājumiem no vadošajiem Latvijas organizatoriem un ar īpaši izstrādāta meklētāja palīdzību atradīsi savām vēlmēm atbilstošākos piedāvājumus, izvairoties no nepiemērotu rezultātu apskates.

Kāpēc izvēlēties GoTrip?

  • Izdevīgi piedāvājumi

    Visērtākais tūrisma portāls Latvijā, kur atradīsiet visu vadošo operatoru piedāvājumus vienuviet. Atrodiet nepieciešamo, salīdziniet un rezervējiet savu nākamo ceļojumu pie mums! Tas viss vienā mājaslapā- GoTrip.lv.

  • Plašas norēķinu iespējas

    Jūsu ērtībai piedāvājam drošākās un biežāk izmantotās apmaksas iespējas.Norēķinieties ar maksājumu karti, internetbanku vai saņemiet rēķinu.

  • Bankas līmeņa drošība

    Esam izveidojuši drošu vidi Jūsu privāto datu un naudas līdzekļu aizsardzībai ceļojuma iegādes brīdī un arī pēc tā. Mēs, GoTrip, sadarbojamies tikai un vienīgi ar atpazīstamiem un pārbaudītiem finanšu nozares pakalpojumu nodrošinātājiem.